AUTOPROFI, s.r.o.

Firma AUTOPROFI, s.r.o. je v současné době největším značkovým autorizovaným prodejcem a servisem značek MITSUBISHI a MG v jižních Čechách a zároveň nezávislý prodejce a opravce HYUNDAI. Byla založena v květnu 1992 v Českých Budějovicích za účelem prodeje vozů Hyundai a poté co převzala ještě prodej a servis Mitsubishi (dceřiná firma Autocentrum Budějovice) tedy úspěšně působí na automobilovém trhu již přes 30 let jako prodejce a servis vozidel různých značek. V roce 2022 jsme do svého portfolia nově vzali tradiční britskou značku MG.

Od doby svého vzniku si firma získala velmi dobré jméno a mnoho spokojených zákazníků a obchodních partnerů nejen v jižních Čechách, ale i po celé republice především díky kvalitě poskytovaných služeb. Stále patří mezi nejvýznamnější prodejce automobilů v jižních Čechách. V současné době se celá firma nachází v modernizovaných prostorách na Husově ul. 1420 v Českých Budějovicích (vedle areálu Výstaviště České Budějovice).

Zajišťujeme pro všechny naše zákazníky prodej a servis vozů, zprostředkování leasingu či úvěru, sjednání výhodného pojištění, přihlášení vozidla, výkup vozů všech značek na autobazar (protiúčet) nebo na komisní prodej. Dále záruční a pozáruční servis vozů, likvidace pojistných událostí, prodej originálního příslušenství a náhradních dílů, klempířské a lakýrnické práce, měření emisí a STK, odtahovou službu, montáž LPG + veškerý servis vozidel s LPG, ruční mytí vozů a čištění interiérů.

Prodejní a servisní síť

Prodejci
Servis